Dhomat

LUKS & KOMFORT


MODERNE. E AKSESUESHME. TE PËRBALLUESHME.

Zgjidhni dhomën tuaj

Hyni brenda, merrni frymë thellë dhe ndjehuni si në shtëpinë tuaj. Të gjitha dhomat tona janë të mobiluara në mënyrë elegante me mobilje të punuar me dorë dhe përfshijnë pajisje luksoze në suitë me paketë pajisjesh komplementare TV LCD me ekran të sheshtë, tharëse flokësh dhe liri dhe peshqir të bardhë të pastër.


Dhomë Dyshe
Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Dhoma e bollshme dyshe ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga pishina si dhe një banjo private me dush. Njësia ka 1 krevat.

Rezervoni
Dhomë Dyshe ose Twin
Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Dhoma e bollshme dyshe/dyshe ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga pishina si dhe një banjo private me dush.

Rezervoni
Dhomë Treshe
Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Dhoma e bollshme treshe ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga pishina si dhe një banjo private me dush. Njësia ka 1 krevate teke komforte dhe nje krevat dopje.

Rezervoni
Suitë
Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Kjo suitë me ajër të kondicionuar përmban 1 dhomë ndenjeje, 1 dhomë gjumi më vete dhe 1 banjo me dush. Me një ballkon me pamje nga pishina, kjo suitë përmban gjithashtu mure të papërshkueshëm nga zëri dhe një TV me ekran të sheshtë. Njësia ka 2 krevate.

Rezervoni
Dhomë Katërshe Klasike
Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Dhoma katërshe ofron ajër të kondicionuar, ballkon, mure të papërshkueshëm nga zëri, si dhe një banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Njësia ka 3 krevate.

Rezervoni
Suitë Deluxe Familjare
Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Dhoma e gjërë familjare ofron ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshëm nga zëri, një ballkon me pamje nga pishina, si dhe një banjo private me dush. Njësia ofron 4 krevate.

Rezervoni