Relaksohuni në Hotelin Tonë

Eksploroni hotelin tonë më të ri me 4 yje, gati t'ju mirëpresim për një qëndrim të jashtëzakonshëm. I vendosur në Himare, Chimaera Hotel ofron akomodim me bar dhe restorant. Rezervoni një pushim në plazh dhe shijoni diellin dhe rërën. Hoteli ynë luksoz ofron sfondin për pushimet e një jete. Asnjë detaj nuk do të harrohet teksa shijoni qëndrimin tuaj me stil. Çdo dhomë është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Një mëngjes kontinental ofrohet çdo ditë në Chimaera Hotel.

Më Shumë


Dhomat Tona

Hyni dhe ndjehuni si në shtëpi.
Hyni dhe ndjehuni si në shtëpi. Të gjitha dhomat tona janë të mobiluara në mënyrë elegante me mobilje të punuar me dorë dhe përfshijnë pajisje luksoze në suitë me paketë pajisjesh komplementare TV LCD me ekran të sheshtë, tharëse flokësh dhe liri dhe peshqir të bardhë të pastër. Hoteli ka dhoma familjare. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Të gjitha njësitë do t'u ofrojnë mysafirëve një minibar.


Shiko Dhomat
SHËRBIMET MË MIRË PËR JU

Komoditete & Facilitete

Shërbim Në Dhomë

Kondicioner

room-service--v1

Parkimi Falas

Wifi

Bar

Restorant


Vlerësimi i Klientëve

customer image

E Adhurojmë

Dhomat e pajisura me të gjitha komoditetet dhe të pastra pa njolla. Mëngjesi i jashtëzakonshëm dhe i bollshëm. Mirësjellja dhe profesionalizmi i stafit.

Marco, Itali

customer image

Best Hotel

“Pishina ishte shumë e bukur dhe gjithçka ishte e dekoruar në një stil të bukur.” “Vendndodhja ishte në qendër të Himarës, çmimi ishte shumë i mirë për ditët që qëndrova.”

Vjosa, Gjermani

customer image

Shërbim Ekselent


“Dhomë shumë e bukur. Hotel shumë i pastër, krejt i ri. Pishinë madhështore. Staf shumë mikpritës.”

Bertrand, Francë

MË SHUMË SE NJË VEND PËR TË QËNDRIMË


Na Kontaktoni