>

RrethNesh

Hotel ChimaeraRreth Hotel Chimaera

Eksploroni hotelin tonë më të ri me 4 yje, gati t'ju mirëpresim për një qëndrim të jashtëzakonshëm. I vendosur në Himare, Chimaera Hotel ofron akomodim me bar dhe restorant. Rezervoni një pushim në plazh dhe shijoni diellin dhe rërën. Hoteli ynë luksoz ofron sfondin për pushimet e një jete. Asnjë detaj nuk do të harrohet teksa shijoni qëndrimin tuaj me stil. Çdo dhomë është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Një mëngjes kontinental ofrohet çdo ditë në Chimaera Hotel.

SHËRBIMET MË MIRË PËR JU

Komoditete & Facilitete

Shërbim Në Dhomë

Kondicioner

room-service--v1

Parkimi Falas

Wifi

Bar

Restorant


Vlerësimi i Klientëve

customer image

E Adhurojmë

Dhomat e pajisura me të gjitha komoditetet dhe të pastra pa njolla. Mëngjesi i jashtëzakonshëm dhe i bollshëm. Mirësjellja dhe profesionalizmi i stafit.

Marco, Itali

customer image

Best Hotel

“Pishina ishte shumë e bukur dhe gjithçka ishte e dekoruar në një stil të bukur.” “Vendndodhja ishte në qendër të Himarës, çmimi ishte shumë i mirë për ditët që qëndrova.”

Vjosa, Gjermani

customer image

Shërbim Ekselent


“Dhomë shumë e bukur. Hotel shumë i pastër, krejt i ri. Pishinë madhështore. Staf shumë mikpritës.”

Bertrand, Francë